Eredményeink 2013

8 órás váltóverseny
2 fős váltó kategória – Szabó Róbert, Szabó Zsolt                                              5. helyezés
3-4-5 fős váltó kategória – Bereczki Máté, Jakus Ádám, Várkonyi Gábor    6. helyezés
3-4-5 fős váltó kategória – Korsós Zoltán, Viczián Péter, Takács Balázs       8. helyezés

Szilvásvárad maraton
Szabó Róbert – közép táv master1                       7. hely
Szabó Zsolt – közép táv master1                           11. hely
Takács Balázs – közép táv felnőtt                          15. hely
Viczián Péter – közép táv felnőtt                           40. hely
Kádár-Németh Krisztián – rövid táv master1    58. hely
Várkonyi Gábor – közép táv master1                   89. hely
Binder László – rövid táv master1                        99. hely
Bodnár András – rövid táv master1                     155. hely

Bringalovagok Hódmezővásárhely
Szabó Róbert  – master1                                        1. hely
Korsós Márton – gyermek                                     1. hely
Kádár-Németh Krisztián – master1                     3. hely

Nyugat Maraton – Zirc
Szabó Róbert – középtáv master1                        3. hely (abszolút 4. hely)

Menyháza Maraton
Szabó Róbert – 30km master1                              1. hely
Kádár-Németh Krisztián – 30km master1          19. hely
Szabó Zsolt – 60km master1                                 3. hely

Duna Maraton
Szabó Róbert – közép táv master1                      7. hely
Szabó Zsolt – közép táv master1                          8. hely
Takács Balázs – közép táv felnőtt                         22. hely
Bereczki Máté – közép táv felnőtt                        51. hely
Korsós Zoltán – közép táv master2                      62. hely
Várkonyi Gábor – közép táv master1                  66. hely
Kádár-Németh Krisztián – rövid táv master1    87. hely
Binder László – közép táv master1                       163. hely

24 órás MTB verseny – Zánka
Fürge Lábak csapat – hobby 2 kategória            2. hely
Tejfogúak csapat – hobby 2 kategória                 10. hely
Remegő térdek csapat – hobby 3 kategória        17. hely

Bükk Maraton
Szabó Zsolt – közép táv master1                          3. hely
Szabó Róbert – közép táv master1                       5. hely
Bátki Mónika – rövid táv felnőtt nő                     10. hely
Kádár-Németh Krisztián – rövid táv master1    37. hely
Korsós Zoltán – közép táv master2                      46. hely
Várkonyi Gábor – közép táv master1                  48. hely
Binder László – közép táv master1                       103. hely

Szegedi XCO
Bátki Mónika – felnőtt                                           1. hely
Szabó Róbert – sport master1                              1. hely
Szabó Zsolt – sport master1                                 2. hely
Korsós Zoltán – sport master2                             2. hely
Takács Balázs – sport felnőtt                                4. hely
Viczián Páter – sport felnőtt                                 5. hely
Várkonyi Gábor – sport master1                         5. hely
Bodnár András – hobbi master1                          10. hely

Nyugat Maraton – Herend
Szabó Zsolt – közép táv master1                         1. hely (abszolút 1. hely)
Bátki Mónika – rövid táv felnőtt nő                    5. hely

Mátra Maraton
Szabó Zsolt – közép táv master1                          6. hely
Szabó Róbert – közép táv master1                       17. hely
Várkonyi Gábor – közép táv master1                  72. hely
Binder László – közép táv master1                      145. hely
Korsós Zoltán – közép táv master2                     16. hely

Bodnár Bertalan maraton
Szabó Róbert – közép táv master1                      1. hely
Bátki Mónika – rövid táv felnőtt                          3. hely
Várkonyi Gábor – közép táv master1                 5. hely
Korsós Márton – gyermek kategória                   5. hely
Korsós Zoltán – közép táv master 2                     6. hely
Bodnár András – rövid táv master1                     16. hely

Nyugat Maraton – Balatonfűzfő
Szabó Róbert – középtáv master1                        2. hely
Szabó Zsolt – középtáv master2                           3. hely

Karácsony kupa – Póstelek
Korsós Márton – hobby gyermek                        2. hely
Szabó Róbert – amatőr master1                          2. hely
Szabó Zsolt – amatőr master1                              3. hely