Eredményeink 2015

Nyugat Maraton Kupa – Szarvaskút
Szabó Zsolt – közép táv master1 férfi                  1. hely (abszolút 1. hely)
Szabó Róbert – közép táv felnőtt férfi                 1. hely
Wolford Zoltán – rövid táv U17 fiú                      2. hely
Bacsa Bence – rövid táv U15 fiú                           4. hely
Korsós Márton – rövid táv U17 fiú                      8. hely
Korsós Zoltán – rövid táv master2 férfi             10. hely

Bükk Maraton – Felsőtárkány
Szabó Róbert – közép táv master1 férfi                          3. hely
Wolford Zoltán – rövid táv U17 férfi                               4. hely
Török Ince – rövid táv U19 férfi                                       4. hely
Szabó Zsolt – közép táv master1 férfi                              6. hely
Kiss Dániel – rövid táv felnőtt férfi                                12. hely
Nagyiván János – közép táv master1 férfi                    69. hely

Balaton 24h MTB váltóverseny – Zánka
Barcsik Emese – női egyéni                                                                       1. hely
A Borg – Életerő KSE  4fős váltó                                                              1. hely
Nevenincsdelesz – Életerő KSE  Elit I. korcsoport                                1. hely
Fele cukor, fele só – Életerő KSE Elit I. korcsoport                              2. hely
Öregrozmárnemszarozmár – Életerő KSE Hobby III. korcsoport     5. hely

XCE City Race – Ausztria
Kiss Dániel      16. hely

Duna Maraton – Esztergom
Szabó Róbert – közép táv Master1 férfi                        1. hely (abszolút 4. hely)
Török Ince – közép táv U19 férfi                                    7. hely
Korsósné Hödör Katalin – rövid táv Master2 nő       11. hely
Wolford Zoltán – rövid táv U17 férfi                             12. hely
Korsós Márton – rövid táv U17 férfi                              17. hely
Janó Erik – rövid táv U17 férfi                                       23. hely
Korsós Zoltán – rövid táv Master2 férfi                       30. hely
Várkonyi Gábor – közép táv Master1 férfi                   54. hely
Nagyiván János – közép táv Master1 férfi                   84. hely

eXtremeMan 113 triatlon verseny – Kaposvár
Bérdi Tamás – felnőtt3 kategória                    23. hely

Menyháza MTB Maraton – Románia
Barcsik Emese – maraton felnőtt nő                            1. hely (abszolút 1. hely)
Szabó Róbert – maraton felnőtt férfi                           1. hely (abszolút 1. hely)
Szabó Zsolt – maraton felnőtt férfi                              2. hely
Török Ince – hobby U17 férfi                                         2. hely
Wolford Zoltán – hobby U17 férfi                                 4. hely
Kiss Dániel – hobby felnőtt férfi                                    8. hely
Nagyiván János – maraton felnőtt férfi                     12. hely
Kádár-Németh Krisztián – hobby felnőtt férfi           18. hely

III. Bringalovagok kerékpáros verseny – Hódmezővásárhely
Török Ince – ifjúsági-felnőtt sport kategória        1. hely
Téglás Tibor – ifjúsági-felnőtt sport kategória     4. hely
Korsós Marci – ifjúsági-felnőtt sport kategória    5. hely
Kiss Dániel – ifjúsági-felnőtt sport kategória       6. hely
Janó Erik – ifjúsági-felnőtt sport kategória          8. hely
Szabó Róbert – master sport kategória                  1. hely
Várkonyi Gábor – master sport kategória             4. hely
Bérdi Tamás – master sport kategória                   6. hely
4 órás csapatverseny  (3 csapat)                             1.  2. és 5. hely

Mountain Bike Diákolimpia Országos Döntő – Veszprém
Wolford Zoltán – U17 férfi                1. hely
Korsós Márton – U17 férfi                 2. hely
Török Ince – U19 férfi                        8. hely

Nyugat Maraton Kupa – Eplény
Szabó Zsolt – Középtáv Férfi Master1            1. hely

Szilvásvárad MTB Maraton
Barcsik Emese – Rövid táv Felnőtt Nő                                  3. hely
Török Ince – Közép táv U19 Férfi                                           6. hely
Szabó Róbert – Közép táv Master 1 Férfi                              10. hely
Wolford Zoltán – Rövid táv U17 Férfi                                   18. hely
Szabó Zsolt – Közép táv Master 1 Férfi                                 21. hely
Janó Erik – Rövid táv U17 Férfi                                             28. hely
Bérdi Tamás – Közép táv Master 1 Férfi                               58. hely
Várkonyi Gábor – Közép táv Master 1 Férfi                          74. hely
Nagyiván János – Közép táv Master 1 Férfi                          88. hely
Kádár-Németh Krisztián – Közép táv Master 1 Férfi          124. hely

XCU MTB Series – Marcali 10 órás MTB maraton
Szabó Zsolt – férfi egyéni kategória                3. hely
Bartos Gábor – férfi egyéni kategória             6. hely

Banca Transilvania MTB Marathon – Kolozsvár
Szabó Zsolt – hosszú táv                                    4. hely
Török Ince – hosszú táv                                    19. hely
Kiss Dániel – rövid táv                                      63. hely
Nagyiván János – hosszú táv                           74. hely

Cyclocross Országos Bajnokság – Gyula
Szabó Zsolt – 3. korcsoport                             2. hely
Wolford Zoltán – 1. korcsoport                       3. hely