Eredményeink 2014

Endura 8 órás MTB verseny
Egyéni női kategória – Barcsik Emese                                                          1. helyezés
3-5 fős férfi váltó kategóriában:
Szabó Zsolt, Takács Balázs, Páder Balázs, Téglás Tibor                               2. helyezés
Szabó Róbert, Kádár-Németh Krisztián, Várkonyi Gábor, Binder László  5. helyezés

Szilvásvárad maraton
Barcsik Emese – rövid táv felnőtt                         4. hely
Bátki Mónika –  rövid táv master1                       7. hely
Binder László – közép táv master1                       97. hely
Kádár-Németh Krisztián – rövid táv master1    71. hely
Korsós Zoltán – rövid táv master2                       33. hely
Korsós Márton – rövid táv U15                             16. hely
Nagyiván János – középtáv master1                   103. hely
Várkonyi Gábor –  középtáv master1                   62. hely

Nyugat Maraton – Eplény
Szabó Róbert – hosszú táv master1                      6. hely

Bringalovagok Hódmezővásárhely
4 órás csapatverseny                                             1. hely
Barcsik Emese – felnőtt nő haladó                        1.  hely
Bátki Mónika – felnőtt nő haladó                          2. hely
Szabó Róbert  – master haladó                             1. hely
Korsós Márton – junior haladó                              1. hely
Janó Erik – junior haladó                                       3. hely
Takács Balázs – felnőtt haladó                              3. hely
Kádár-Németh Krisztián – master haladó           4. hely
Korsós Zoltán – master haladó                              6. hely
Bodnár András – master haladó                            7. hely

Menyháza Maraton (Románia)
Barcsik Emese – felnőtt hosszútáv                       2. hely
Bátki Mónika – master1 rövidtáv                         1. hely
Szabó Róbert – master1 hosszú táv                     2. hely
Kádár-Németh Krisztián – master1 rövid táv    17. hely

Duna Maraton
Barcsik Emese – felnött rövid táv                         3. hely
Bátki Mónika – master1 rövid táv                        13. hely
Korsós Márton – U15 rövid táv                             15. hely
Szabó Róbert – master1 hosszú táv                      18. hely
Korsós Zoltán – master2 rövid táv                       33. hely
Kádár-Németh Krisztián master1 rövid táv       55. hely
Nagyiván János – master1 rövid táv                   107. hely
Binder László – master1 közép táv                      134. hely

24 órás MTB váltóverseny – Zánka
Barcsik Emese – egyéni női                                       1. hely
Hobby 2 kategória                                                      1. hely
(Kádár Németh Krisztián, Szabó Zsolt,  Szabó Róbert, Takács Balázs, Téglás Tibor, Várkonyi Gábor)
Hobby 2 kategória                                                      5. hely
(Korsós Márton, Nagyiván János)

Bükk Maraton
Szabó Róbert – master1 közép táv                          2. hely
Barcsik Emese – felnőtt rövid táv                            3. hely
Bátki Mónika – master1 rövid táv                           9. hely
Korsós Márton – U15 rövid táv                              13. hely
Korsós Zoltán – master2 rövid táv                        29. hely
Kádár-Németh Krisztián – master1 közép táv    45. hely
Nagyiván János – master1 közép táv                   62. hely
Binder László – master1 közép táv                       68. hely

Nyugat Maraton – Herend
Szabó Zsolt  – master1 közép táv                           3. hely

Szegedi XCO
Barcsik Emese – felnőtt nő                                      1. hely
Korsós Márton – U15 fiú                                          1. hely
Szabó Róbert – Sport master1                                 1. hely
Janó Erik – U13 fiú                                                   2. hely
Korsós Zoltán – Sport master2                              3. hely
Szabó Zsolt – Sport master1                                   4. hely
Várkonyi Gábor – Sport master1                           5. hely

Mátra Maraton
Szabó Róbert – master1 középtáv                          6. hely
Korsós Márton – U15 rövid táv                             15. hely
Korsós Zoltán – master2 rövid táv                       34. hely
Nagyiván János – master1 közép táv                   84. hely
Binder László – master1 közép táv                     107. hely

Bodnár Bertalan teljesítménytúra és maraton
Szabó Róbert – hosszú táv abszolút                      1. hely
Téglás Tibor – felnőtt hosszú táv                           1. hely
Korsós Márton – U15 rövid táv                              1. hely
Szabó Zsolt – master1 hosszú táv                          2. hely
Bátki Mónika – master1 rövid táv                         3. hely
Kádár Németh Krisztián – master 1 rövid táv    4. hely

Holdfény liget 10 órás MTB váltóverseny
Barcsik Emese – egyéni nő                                      2. hely
Férfi csapat                                                                1. hely
(Szabó Róbert, Szabó Zsolt, Téglás Tibor)
Vegyes csapat                                                            1. hely
(Bátki Mónika, Kádár Németh Krisztián, Nagyiván János)

24 órás MTB váltóverseny – Velence
Barcsik Emese – egyéni nő                                      1. hely
6 fős váltó                                                                   1. hely
(Szabó Róbert, Szabó Zsolt, Takács Balázs, Téglás Tibor)
4 fős váltó                                                                   2. hely
(Kádár Németh Krisztián, Mocskay Zsolt, Scmidt Norbert)

Nyugat Maraton – Fűzfő
Barcsik Emese – felnőtt közép táv                         2. hely
Szabó Róbert – master1 hosszú táv                       3. hely
Szabó Zsolt – master1 közép táv                            3. hely
Korsós Márton – U15 rövid táv                              3. hely

Karácsony Kupa (Cyclocross) – Békéscsaba
Török Ince – U19 férfi                                              1. hely
Szabó Róbert – Master1 férfi                                  1. hely
Barcsik Emese – felnőtt nő                                     2. hely
Téglás Tibor – Master1 férfi                                   4. hely
Kádár Németh Krisztián – Master1 férfi              5. hely